Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 255/55 R20 107T

Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10255/55 R20 107T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563444413
ЕУ Етикета:
C
D
73 dB

Највисока цена:  317,6 €

Цена по парче

317,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,83 €

Назад кон врвот