Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 255/55 R19 111T

Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10255/55 R19 111T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563440514
ЕУ Етикета:
C
D
73 dB

Највисока цена:  214,1 €

Цена по парче

214,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,56 €

Назад кон врвот