Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 255/55 R18 109T

Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10255/55 R18 109T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563440453
ЕУ Етикета:
C
E
73 dB

Највисока цена:  176,4 €

Цена по парче

176,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,29 €

Назад кон врвот