Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 255/50 R20 105T

Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10255/50 R20 105T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563444406
ЕУ Етикета:
C
D
73 dB

Највисока цена:  251,5 €

Цена по парче

251,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,56 €

Назад кон врвот