Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 255/50 R19 103T

Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10255/50 R19 103T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563440507
ЕУ Етикета:
C
D
73 dB

Највисока цена:  197,6 €

Цена по парче

197,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот