Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 235/60 R18 103T

Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10235/60 R18 103T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563440446
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  173,7 €

Цена по парче

173,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,13 €

Назад кон врвот