Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 235/55 R19 101T

Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10235/55 R19 101T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563440484
ЕУ Етикета:
C
D
72 dB

Највисока цена:  277,1 €

Цена по парче

277,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,5 €

Назад кон врвот