Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 235/55 R18 100T

Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10235/55 R18 100T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563440439
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  323,3 €

Цена по парче

323,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,68 €

Назад кон врвот