Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 225/70 R16 103T

Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10225/70 R16 103T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563440187
ЕУ Етикета:
C
D
72 dB

Највисока цена:  165,9 €

Цена по парче

165,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот