Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 225/65 R17 101T

Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10225/65 R17 101T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563440316
ЕУ Етикета:
D
E
72 dB

Највисока цена:  189,2 €

Цена по парче

189,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот