Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 215/70 R16 100T

Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10215/70 R16 100T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563440163
ЕУ Етикета:
D
E
72 dB

Највисока цена:  119,2 €

Цена по парче

119,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот