Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept X RW10 215/55 R18 95T

Hankook

Hankook Winter i*cept X RW10215/55 R18 95T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563440392
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  185,2 €

Цена по парче

185,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,42 €

Назад кон врвот