Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 225/55 R17 97H

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)225/55 R17 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563535746
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  132,8 €

Цена по парче

132,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот