Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 225/45 R17 94H

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)225/45 R17 94H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563596518
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  151,1 €

Цена по парче

151,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,62 €

Назад кон врвот