Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 225/45 R17 91H

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)225/45 R17 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563596365
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  124 €

Цена по парче

124 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,66 €

Назад кон врвот