Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 215/65 R16 102H

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)215/65 R16 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563536330
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  141 €

Цена по парче

141 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот