Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 215/55 R16 97H

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)215/55 R16 97H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563535777
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  117,8 €

Цена по парче

117,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот