Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 215/50 R17 95V

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)215/50 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563535784
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  134,9 €

Цена по парче

134,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот