Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 215/45 R17 91V

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)215/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563566054
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  134,4 €

Цена по парче

134,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот