Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 205/60 R16 96H

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563535418
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот