Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 205/55 R17 95V

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)205/55 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563566078
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  134,1 €

Цена по парче

134,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот