Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 205/45 R17 88V

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)205/45 R17 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563536316
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  139,2 €

Цена по парче

139,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот