Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 205/45 R16 87H

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)205/45 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563596136
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  191,9 €

Цена по парче

191,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот