Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 195/65 R15 91T

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563550350
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  67,2 €

Цена по парче

67,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот