Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 195/60 R15 88T

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)195/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563596419
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  91,5 €

Цена по парче

91,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот