Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 195/50 R16 88H

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)195/50 R16 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563536361
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  151,7 €

Цена по парче

151,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,56 €

Назад кон врвот