Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 185/65 R15 88T

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563535326
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  65,2 €

Цена по парче

65,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот