Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 185/60 R16 86H

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)185/60 R16 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563536019
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  121,5 €

Цена по парче

121,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,24 €

Назад кон врвот