Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 185/60 R15 84T

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)185/60 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563550329
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  78,7 €

Цена по парче

78,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот