Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 185/55 R15 82T

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)185/55 R15 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563535739
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  95,1 €

Цена по парче

95,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот