Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 185/50 R16 81H

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)185/50 R16 81H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563535951
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  103,4 €

Цена по парче

103,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот