Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 175/50 R15 79H

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)175/50 R15 79H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563566085
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  69 €

Цена по парче

69 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот