Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 165/70 R14 85T

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)165/70 R14 85T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563535449
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  75,7 €

Цена по парче

75,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,44 €

Назад кон врвот