Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 165/70 R14 81T

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563536415
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  64,2 €

Цена по парче

64,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,78 €

Назад кон врвот