Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS (W442) 195/65 R14 89T

Hankook Winter i*cept RS (W442)
Hankook Winter i*cept RS (W442)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS (W442)195/65 R14 89T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563301976
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  92,1 €

Цена по парче

92,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот