Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS (W442) 175/70 R13 82T

Hankook Winter i*cept RS (W442)
Hankook Winter i*cept RS (W442)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS (W442)175/70 R13 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563296890
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  55,7 €

Цена по парче

55,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот