Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS (W442) 165/80 R13 83T

Hankook Winter i*cept RS (W442)
Hankook Winter i*cept RS (W442)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS (W442)165/80 R13 83T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563326139
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  58,6 €

Цена по парче

58,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот