Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS (W442) 155/80 R13 79T

Hankook Winter i*cept RS (W442)
Hankook Winter i*cept RS (W442)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS (W442)155/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563375564
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
D
71 dB

Највисока цена:  60,5 €

Цена по парче

60,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот