Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS (W442) 155/70 R13 75T

Hankook Winter i*cept RS (W442)
Hankook Winter i*cept RS (W442)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS (W442)155/70 R13 75T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
75
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563326122
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
71 dB

Највисока цена:  55,9 €

Цена по парче

55,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот