Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452) 215/65 R16 102H

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)215/65 R16 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563458519
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот