Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452) 215/65 R15 96H

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)215/65 R15 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563378695
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  110,9 €

Цена по парче

110,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот