Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452) 195/60 R16 89H

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)195/60 R16 89H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563433103
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  106,9 €

Цена по парче

106,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот