Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452) 195/60 R15 88T

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)195/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563405551
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  85,8 €

Цена по парче

85,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот