Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452) 195/55 R15 85H

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)195/55 R15 85H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563378602
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  130,1 €

Цена по парче

130,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,13 €

Назад кон врвот