Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452) 185/60 R14 82T

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)185/60 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563380414
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  80,5 €

Цена по парче

80,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот