Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452) 145/60 R13 66T

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)145/60 R13 66T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
145
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563412191
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  85,5 €

Цена по парче

85,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот