Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452) 135/70 R15 70T

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)135/70 R15 70T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
135
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563412177
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  81,7 €

Цена по парче

81,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот