Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept LV RW12 225/70 R15 112/110R

Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook

Hankook Winter i*cept LV RW12225/70 R15 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563448978
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  124,4 €

Цена по парче

124,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот