Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept LV RW12 215/75 R16 113/111R

Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook

Hankook Winter i*cept LV RW12215/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563449005
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  135,3 €

Цена по парче

135,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,02 €

Назад кон врвот