Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept LV RW12 215/60 R16 103/101T

Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook Winter i*cept LV RW12
Hankook

Hankook Winter i*cept LV RW12215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563449050
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  146,7 €

Цена по парче

146,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот